CENTRUM ŻEGLARSKIE

ul. Przestrzenna 19, 70-800 Szczecin

Biuro

tel.: +48 91 460 08 44

biuro@centrumzeglarskie.pl

 

SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE PTSM

ul. Przestrzenna 19, 70-800 Szczecin

tel.: +48 91 461 53 91

kom.: +48 500 618 710

recepcja@centrumzeglarskie.pl

 

BOSMANI

tel.: +48 725 495 280

 

DANE DO UMÓW / ZLECEŃ / FV / RACHUNKÓW

NABYWCA LUB SPRZEDAWCA:

Gmina Miasto Szczecin
Pl. Armii Krajowej 1
70-456 Szczecin
NIP 851 030 94 10

PŁATNIK:

Centrum Żeglarskie
ul. Przestrzenna 19
70-800 Szczecin

NUMER KONTA:
81 1020 4812 0000 0102 0148 2082

 

ADMINISTRACJA I PROMOCJA

Rzecznik prasowy - Celina Wołosz
rzecznik@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 517 423 577

Zamówienia publiczne - Marek Kamiński
m.kaminski@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 

Obsługa sekretariatu - Magdalena Straburzyńska
biuro@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44

Zespół ds. promocji i marketingu

Kierownik ds. promocji i marketingu - Kamil Szykołowski
k.szykolowski@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 

Beata Prell
b.prell@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 5

Monika Marach
m.marach@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 

 

SPORT I REKREACJA      

Wicedyrektor ds. sportu i rekreacji

Magdalena Piasecka
m.piasecka@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 

Koordynator Sportu i Regatowej Reprezentacji Szczecina

Artur Burdziej
a.burdziej@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 

Rekrutacja na zajęcia, szkolenia i wypoczynki oraz rejsy

Justyna Szulborska-Balbus
j.szulborska@centrumzeglarskie.pl
rekrutacja@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 1

Szkolenia i kursy

Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego - Kapitan - Przemysław Dziarnowski 

p.dziarnowski@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 

Kapitan - Maksymilian Bojek 
m.bojek@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 

Zajęcia w sekcjach

Instruktor - Jakub Cymerman
j.cymerman@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Grzegorz Durdyń
g.durdyn@centrumzeglarskie.pl

Kapitan - Wojciech Kaczor
w.kaczor@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Waldemar Karbowy
w.karbowy@centrumzeglarskie.pl

Kapitan - Wojciech Maleika
w.maleika@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Judyta Malinowska
j.malinowska@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Kuba Michnowicz
k.michnowicz@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Agata Ostrowska
a.ostrowska@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Jędrzej Owczarski
j.owczarski@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Piotr Owczarski
p.owczarski@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Wojciech Paluszkiewicz
w.paluszkiewicz@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Izabela Poppe-Iwanów
i.iwanow@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Kamila Skowron
k.skowron@centrumzeglarskie.pl

Kapitan - Jerzy Szwoch
j.szwoch@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Anna Zabłocka
a.zablocka@centrumzeglarskie.pl

 

PION EKONOMICZNY 

Główna księgowa - Teresa Słabońska

biuro@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44

Księgowość

Katarzyna Lewandowska

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 3

Magda Łęcka-Olszewska

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 3

Kadry i płace - Beata Wilczko

b.wilczko@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 914 60 08 44 

Zaopatrzenie i gospodarka materiałowa - Maciej Maksymiuk

m.maksymiuk@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 914 60 08 44

 

PION GOSPODARCZY    

Kierownik obiektu - Marcin Mally
m.mally@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 

 

Obsługa administracyjna - Sylwia Pukszta

s.pukszta@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 461 53 91


Obsługa armatorów - Arkadiusz Czarkowski
a.czarkowski@centrumzeglarskie.pl
kom.: 691 692 700

 

 

 

 

metryka

Wytworzył Data utworzenia Data ostatniej zmiany Liczba odsłon
slewandowski 01/03/2021 - 10:36 22/05/2024 - 10:39 804

Rejestr Zmian

Zmiana Autor Status
22/05/2024 - 10:39 slewandowski Opublikowany
20/11/2023 - 09:01 slewandowski Opublikowany
06/11/2023 - 14:35 slewandowski Opublikowany
06/07/2023 - 14:44 slewandowski Opublikowany
27/02/2023 - 11:02 slewandowski Opublikowany
16/02/2023 - 08:29 slewandowski Opublikowany
27/01/2023 - 13:47 slewandowski Opublikowany
23/01/2023 - 10:15 slewandowski Opublikowany
23/01/2023 - 08:57 slewandowski Opublikowany
23/01/2023 - 08:56 slewandowski Opublikowany
06/09/2022 - 13:27 slewandowski Opublikowany
24/05/2022 - 09:42 slewandowski Opublikowany
24/05/2022 - 09:40 slewandowski Opublikowany
24/05/2022 - 09:37 slewandowski Opublikowany
19/04/2022 - 09:35 slewandowski Opublikowany
14/04/2022 - 08:17 slewandowski Opublikowany
16/03/2022 - 12:30 slewandowski Opublikowany
22/11/2021 - 11:21 slewandowski Opublikowany
05/10/2021 - 10:26 slewandowski Opublikowany
05/10/2021 - 08:45 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 09:56 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 09:51 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 09:50 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 08:08 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 08:07 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 08:06 slewandowski Opublikowany
09/03/2021 - 11:53 slewandowski Opublikowany
09/03/2021 - 11:37 slewandowski Opublikowany
09/03/2021 - 09:39 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 11:11 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 11:10 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 11:09 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:37 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:37 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:33 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:32 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:07 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:04 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:33 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:32 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:29 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:25 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:25 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:24 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:20 slewandowski Opublikowany
01/03/2021 - 10:36 slewandowski Opublikowany