CENTRUM ŻEGLARSKIE

ul. Przestrzenna 19, 70-800 Szczecin

Biuro

tel.: +48 91 460 08 44

biuro@centrumzeglarskie.pl

 

SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE PTSM

ul. Przestrzenna 19, 70-800 Szczecin

tel.: +48 91 461 53 91

kom.: +48 500 618 710

recepcja@centrumzeglarskie.pl

 

BOSMANI

tel.: +48 725 495 280

 

DANE DO UMÓW / ZLECEŃ / FV / RACHUNKÓW

NABYWCA LUB SPRZEDAWCA:

Gmina Miasto Szczecin
Pl. Armii Krajowej 1
70-456 Szczecin
NIP 851 030 94 10

PŁATNIK:

Centrum Żeglarskie
ul. Przestrzenna 19
70-800 Szczecin

NUMER KONTA:
81 1020 4812 0000 0102 0148 2082

 

ADMINISTRACJA

 

Promocja - Beata Hendlik-Stawarz

b.hendlik@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 18

 

Rzecznik prasowy - Celina Wołosz

rzecznik@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 517 423 577

 

Kadry - Beata Wilczko

b.wilczko@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 914 60 08 44 wew. 15

 

Zamówienia publiczne - Marek Kamiński

m.kaminski@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 33

 

Obsługa sekretariatu - Magdalena Szubska

m.szubska@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44

 

SPORT I REKREACJA      

Wicedyrektor ds. sportu i rekreacji - Magdalena Piasecka-Górny

m.piasecka@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 12

 

Koordynator Sportu i Regatowej Reprezentacji Szczecina – Artur Burdziej

a.burdziej@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 26

 

Rekrutacja na zajęcia, szkolenia i wypoczynki oraz rejsy - Justyna Szulborska-Balbus (nieobecna)

j.szulborska@centrumzeglarskie.pl

 

Rekrutacja na zajęcia, szkolenia i wypoczynki oraz rejsy - Magdalena Straburzyńska (zastępstwo)

m.straburzynska@centrumzeglarskie.pl

rekrutacja@centrumzeglarskie.pl

rejsy@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 1

 

Kapitan - Przemysław Dziarnowski

p.dziarnowski@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 32

 

Kapitan - Maksymilian Bojek

m.bojek@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 32

 

Kapitan - Jerzy Szwoch

j.szwoch@centrumzeglarskie.pl

 

Kapitan - Wojciech Maleika

w.maleika@centrumzeglarskie.pl

 

Kapitan - Wojciech Kaczor

w.kaczor@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Agata Ostrowska

a.ostrowska@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Jakub Cymerman

j.cymerman@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Waldemar Karbowy

w.karbowy@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Grzegorz Durdyń

g.durdyn@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Anna Zabłocka

a.zablocka@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Judyta Malinowska

j.malinowska@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Izabela Poppe-Iwanów

i.iwanow@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Piotr Owczarski

p.owczarski@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Jędrzej Owczarski

j.owczarski@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Wojciech Paluszkiewicz

w.paluszkiewicz@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Michał Ława

m.lawa@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Michał Maciaszczyk

m.maciaszczyk@centrumzeglarskie.pl

 

Instruktor - Kamila Skowron

k.skowron@centrumzeglarskie.pl

 

ORGANIZACJA IMPREZ I WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA   

Wicedyrektor ds. organizacji imprez i współpracy międzynarodowej - Jerzy Raducha

j.raducha@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 21

 

Zofia Sadłowska

z.sadlowska@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 27

 

Beata Prell

b.prell@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 22

 

Małgorzata Figaszewska

m.figaszewska@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 23

 

Monika Marach

m.marach@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 23

 

Kamil Szykołowski

k.szykolowski@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 25

 

KSIĘGOWOŚĆ  

ksiegowosc@centrumzeglarskie.pl

 

Główna księgowa - Teresa Słabońska

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 17

 

Katarzyna Krzynówek

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 16

 

Katarzyna Lewandowska

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 16

 

PION GOSPODARCZY    

Kierownik obiektu - Marcin Mally

m.mally@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 51

kom. +48 691 692 700

 

Zaopatrzenie - Maciej Maksymiuk

m.maksymiuk@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 31

 

Obsługa armatorów - Wojciech Gmerek

w.gmerek@centrumzeglarskie.pl

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 24

 

 

 

 

metryka

Wytworzył Data utworzenia Data ostatniej zmiany Liczba odsłon
slewandowski 01/03/2021 - 10:36 05/10/2021 - 10:26 177

Rejestr Zmian

Zmiana Autor Status
05/10/2021 - 10:26 slewandowski Opublikowany
05/10/2021 - 08:45 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 09:56 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 09:51 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 09:50 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 08:08 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 08:07 slewandowski Opublikowany
17/03/2021 - 08:06 slewandowski Opublikowany
09/03/2021 - 11:53 slewandowski Opublikowany
09/03/2021 - 11:37 slewandowski Opublikowany
09/03/2021 - 09:39 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 11:11 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 11:10 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 11:09 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:37 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:37 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:33 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:32 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:07 slewandowski Opublikowany
08/03/2021 - 09:04 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:33 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:32 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:29 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:25 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:25 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:24 slewandowski Opublikowany
04/03/2021 - 11:20 slewandowski Opublikowany
01/03/2021 - 10:36 slewandowski Opublikowany